Kreditní systém - dobijte si kredit na služby dle potřeby

Kreditní systém

slouží především pro rychlé registrace, placené převody a prodlužování domén. Kredit však můžete využívat libovolně i pro platby za ostatní odebírané služby = nejen webhosting a servery, ale také k úhradě např. zálohové faktury.

Po připsání libovolné platby v podporované výši na náš účet Vám bude automaticky vystaven daňový doklad a také obdržíte e-mail s informací o dobití a aktuální výši kreditu.

Minimální částka pro jedno dobití je 1.000,- Kč vč. DPH
Maximální celková výše kreditu je 60.500,- Kč vč. DPH

Aktivací kreditního systému dojde k rozšíření ovládacího menu o další prvky, zejména o možnost okamžité registrace či prodloužení platnosti domény až na 10 let, převody generických a .EU domén do Vašeho účtu nebo také zapnutí automatického prodlužování Vámi vybraných domén.


Jak tedy aktivovat nebo dobíjet kredit?

Po přihlášení do uživatelského systému naleznete přímo v horním menu Kreditní systém základní informace a také možnost okamžité aktivace služby.

Jakmile je služba aktivována, máte přehledně vypsané konkrétní platební údaje (čísla bankovních účtů a symboly) pro Váš uživatelský účet. Přijímáme rychlé platby od Raiffeisenbank a Fio Banka. Platby bankovním převodem lze mimo jiné také uživatelsky předvyplnit pomocí tzv. QR kódu. Standardní bankovní převody z jiných bank jsou zpožděné převodem přes ČNB a trvaji obvykle do druhého pracovního dne.

Dále nabízíme možnost okamžitého doplnění kreditu z jiných bank pomocí platebních karet VISA a MASTERCARD. Přidána byla také platební brána PayPal.

Do 5 minut od přijetí platby na našem bankovním účtu, systém automaticky doplní kredit k Vašemu profilu + vystaví fakturu s rozpisem DPH. Jedná se o daňové doklady s okamžitým plněním, nicméně pokud Vaše účetní vyžaduje přehled postupného čerpání, máte k dispozici filtrovatelné výpisy s následným tiskem nebo exportem do XML souboru. Navíc obdržíte každý měsíc souhrnnou fakturu na 0,- Kč s detailním rozpisem čerpání kreditu.


Automatické prodlužování domén

Aktivací kreditního systému získáte možnost selektivní funkce automatického prodlužování domén.

nemusíte hlídat expirace domén, systém to bude dělat za Vás!

U Vámi zvolených domén dojde k jejich automatickému prodloužení 7 dnů před expirací.

V případě nedostatku prostředků budete informováni emailem nebo SMS o nutnosti dobití každých 24 hod.

 
© 2005-2024 TELE3 | všechna práva vyhrazena | Vaše IP 3.236.83.14
 přijímáme platby FIO bankapřijímáme platby Raiffeisenbankgenerujeme QR platbyonline platby Visaonline platby MasterCardpodporujeme protokol IPv6zabezpečení domén DNSSECeshop s výpočetní technikouDebian serverUbuntu serverProxmox Virtual Environmentakreditovaný registrátor CZ domény s certifikacícertifikace Cisco CCNA