Telefonní přístroje VoIP - přehled nabízených modelů

WELL 3130IF VoIP

- jedná se o kvalitní VoIP telefon se zajímavým designem a přehledným ovládáním. Telefon má podporu QoS, pracuje na protokolech typu SIP i H.323 a má velmi dobrou hlasovou kvalitu.

Velkou výhodou tohoto telefonu je vestavěný Firewall a Router s integrovaným NAT a DHCP serverem. Připojením tohoto telefonu tak uživatel získá nejen možnost volat levněji přes VoIP, ale i zabezpečení svého internetového připojení firewallem.


Interbell IB-402 VoIP

IP telefon s routerem, firewallem a podporou QoS, vhodný pro domácí i firemní použití. Podpora protokolů SIP a H.323.
Přístroj umožňuje provoz dvou nezávislých SIP účtů.
Automatická detekce kodeku G.711, G.729, G.723
Vysoce kontrastní LCD displej s podsvícením
2x 10/100BASE-T Ethernet port (WAN a LAN)
Nahrávání oznámení (při přesměrování hovoru atd)
Menu telefonu v češtině


Cisco 7940 / 7960 VoIP

Telefon Cisco IP Phone 7940G, klíčový produkt portfolia IP telefonů, je určen pro potřeby pracovníků, kteří potřebují pohotový přístup k informacím. Nabízí dvě programovatelné linky a funkční klávesy plus vysoce kvalitní reproduktor s mikrofonem. Cisco IP Phone 7940G má rovněž čtyři dynamické klávesy s programovatelným významem, které uživatele provedou funkcemi telefonu. Dále je standardní součástí telefonu Cisco IP Phone 7940G zabudovaný port pro náhlavní soupravu a integrovaný přepínač Ethernet.

 
© 2005-2021 TELE3 | všechna práva vyhrazena | Vaše IP 3.237.97.64
 přijímáme platby FIO bankapřijímáme platby Raiffeisenbankgenerujeme QR platbyonline platby Visaonline platby MasterCardpodporujeme protokol IPv6zabezpečení domén DNSSECeshop s výpočetní technikouDebian serverUbuntu serverProxmox Virtual Environmentakreditovaný registrátor CZ domény s certifikacícertifikace Cisco CCNA