Nemám daňový doklad ani přístup do uživatelského účtu

Jste externí účetní a nemáte potřebný doklad, ani přístup do uživatelského účtu zákazníka?

= použijte www.tiskdokladu.cz

na tomto zapamatovatelném odkazu si můžete kdykoliv stáhnout již vystavené daňové doklady z TELE3

Ručně (na vyžádání) doklady neposíláme - více informací naleznete na www.neposilame.cz


Kdy obdržím daňový doklad ?

Daňový doklad v elektronické podobě (odkaz ve formátu .PDF) je vystaven a odeslán automaticky fakturačním systémem (na autorizovaný Email) do 5 minut od uhrazení.

Uhrazením se rozumí připsání požadované částky se správným variabilním symbolem na jakémkoliv z uvedených bankovních účtů. (viz. samostatné téma níže na této stránce)

Elektronické doklady si můžete stahovat i zpětně ve svém uživatelském účtu, menu "Faktury a platby"

Pokud máte ve svém profilu nastaveno zasílání daňových dokladů i v tištěné podobě, obdržíte vytištěný a podepsaný doklad nejpozději do 10ti dnů od vystavení.


Jak často kontrolujete došlé platby ?

kontrolu provádí automat každých 5 minut 24 hodin denně a na všech bankovních účtech, je to vhodné zejména pro uživatele s aktivovaným kreditním systémem, kteří potřebují tzv. rychle dobít. V praxi se to projeví tak, že pokud zaplatíte ze stejné banky např. v 03:17 hod. bude platba spárována již v 03:20 hod.

Platby platební kartou nebo systémem PayPal jsou okamžité, tj. ihned po dokončení transakce.


Je možné zasílat daňové doklady na jinou než fakturační adresu ?

Změny všech fakturačních údajů včetně zasilatelské adresy můžete provádět po přihlášení do uživatelského rozhraní, v horním menu "Nastavení uživatelského účtu"

 
© 2005-2024 TELE3 | všechna práva vyhrazena | Vaše IP 44.211.26.178
 přijímáme platby FIO bankapřijímáme platby Raiffeisenbankgenerujeme QR platbyonline platby Visaonline platby MasterCardpodporujeme protokol IPv6zabezpečení domén DNSSECeshop s výpočetní technikouDebian serverUbuntu serverProxmox Virtual Environmentakreditovaný registrátor CZ domény s certifikacícertifikace Cisco CCNA