Nápověda serverhosting  
Nápověda  
 

Jak dlouho trvá zřízení služby ?

Služba může být zřízená ihned po objednávce, záleží spíše na Vámi určeném termínu umístění - ten si dohodnete telefonicky s naším technikem, který Vás bude kontaktovat po doručení objednávky.

Standardní doba oznámení termínu je alespoň 24hod. předem z důvodu nutnosti vyhotovení čipových karet pro přístup do objektu a časovou synchronizaci s naším technikem, který Vám pomůže s prvotním zapojením - každopádně pokud Vás tlačí termín, je možné zřídit umístění během 3-5hod. běžného pracovního dne.


Co je potřeba při umístění serveru ?

Při umístění serveru není potřeba prakticky nic, vyjma Vašeho zařízení. V serverovně je ke každé pozici již připraven napájecí a UTP síťový kabel, šroubky do racku a základní nářadí. V případě technických potíží můžete krátkodobě využít našeho technika zdarma. K dispozici Vám můžeme zapůjčit i některé náhradní díly.
Co tedy určitě s sebou:

doklad pro ověření totožnosti k vydání přístupové karty (OP, ŘP, pas,...)
vaše zařízení, které chcete umístit (server)
plánujete-li delší kofiguraci, zejména po pracovní době, nezapomeňte drobné do automatu na kafe :-)


 
© 2005-2020 TELE3 | všechna práva vyhrazena | Vaše IP 3.236.156.32
     přijímáme platby FIO bankapřijímáme platby Raiffeisenbankgenerujeme QR platbyonline platby PayPalonline platby Visaonline platby MasterCardpodporujeme protokol IPv6zabezpečení domén DNSSECeshop s výpočetní technikouUbuntu serverakreditovaný registrátor CZ domény s certifikacícertifikace Cisco CCNA