Vzdálené restarty serveru pomocí jednotky PDU

vzdálené restarty serveru

Technika je jen technika a nejen lidé potřebují občas "vypnout" - jinými slovy dříve nebo později nastane situace, kdy budete potřebovat tzv. studený restart serveru.

Pro tyto situace je samozřejmě k dispozici Non-Stop technická služba v Telehouse, nicméně ve vybraných stojanech máme k dispozici vlastní restartovatelné napájecí zásuvky PDU od APC, ve kterých je možné definovat uživatelské profily pro dálkové ovládání jednotlivých napájecích zásuvek.

Přes zabezpečené webové rozhraní (protokol HTTPS) můžete ovládat svoji přidělenou zásuvku dle libosti. Rozhraní nabízí i volitelnou časovou prodlevu mezi vypnutím a zapnutím el. přívodu ovládané zásuvky.

Služba vzdáleného restartu je spíše výhodou pro naše techniky, kteří díky ní mohou déle spát :-)

Pokud již využíváte naše služby serverhosting nebo pronájem serveru a nemáte svůj PDU profil, informujte se na možnost aktivace vlastních restartů.

TIP: Dříve než zvolíte cestu "studeného" restartu, vyzkoušejte také možnosti, které nabízí KVM over IP.


 
© 2005-2020 TELE3 | všechna práva vyhrazena | Vaše IP 18.207.102.38
     přijímáme platby FIO bankapřijímáme platby Raiffeisenbankgenerujeme QR platbyonline platby PayPalonline platby Visaonline platby MasterCardpodporujeme protokol IPv6zabezpečení domén DNSSECeshop s výpočetní technikouUbuntu serverakreditovaný registrátor CZ domény s certifikacícertifikace Cisco CCNA